• Miami •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите форуми.
Ресторантът на хотела EmptyВто Юли 16, 2013 8:17 pm by Наталья.

» Къде ще целунете предишния?
Ресторантът на хотела EmptyСря Юли 03, 2013 4:16 pm by Илен дел Рико

» Оцени лика на предишния от 1 до 10.
Ресторантът на хотела EmptyВто Юли 02, 2013 11:20 am by Илен дел Рико

» Би ли избягал/а на самотен остров с предишният ?
Ресторантът на хотела EmptyВто Юли 02, 2013 11:19 am by Илен дел Рико

» Оптимист, песимист или реалист е следващия?
Ресторантът на хотела EmptyВто Юли 02, 2013 11:19 am by Илен дел Рико

» Оцени профила на предишния..
Ресторантът на хотела EmptyВто Юли 02, 2013 11:19 am by Илен дел Рико

» Кое име от двете предишни?
Ресторантът на хотела EmptyВто Юли 02, 2013 11:19 am by Илен дел Рико

» Срамежлив/а или печен/а е писалия преди вас?
Ресторантът на хотела EmptyВто Юли 02, 2013 11:18 am by Илен дел Рико

» Думи на Английски език.
Ресторантът на хотела EmptyВто Юли 02, 2013 11:18 am by Илен дел Рико

staff
Katerina McQuinn.
Ресторантът на хотела Katherine_zps6e32dcd5
Sasha Grey
Ресторантът на хотела Megan_zpsf742dce7
Gabriel Eco
Ресторантът на хотела Gabriel_zpsdb1d2628
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 33, на Пет Мар 03, 2023 5:48 pm

Ресторантът на хотела

Go down

Ресторантът на хотела Empty Ресторантът на хотела

Писане by Джонатан Съб Май 04, 2013 10:04 am

Ресторантът на хотела Restaurant2
Джонатан
Джонатан
Смъртен грях.
Смъртен грях.

Брой мнения : 5
Точки : 9
Join date : 03.05.2013

Върнете се в началото Go down

Ресторантът на хотела Empty Re: Ресторантът на хотела

Писане by Джонатан Съб Май 04, 2013 10:28 am

Очите му се разходиха по тавана на помещението и вътрешно Джонатан го одобри.Усмивка нетипична за него се разля по лицето му.Естествено тя бе предизвикана от нещо.Любопитно ли ви е какво я предизвика?Е,скоро ще разберете.Онази прекрасна,тъмнокоса Богиня.Или поне физическата й форма...Така,сега обаче това е друг въпрос.
Гневът тръгна бавно към резервираната маса,цялото му същество и сила сякаш се изливаше върху хората наоколо.Естествено нямаше гневни изблици,отдавна бе започнал да контролира силите си и да не предизвиква подобни неща,но все пак в очите им се четеше налудничава нотка,жените се изнервяха и може би щеше да извика доста караници тази нощ.Но това не го впечатляваше. Напоследък нищо не грабваше вниманието на нашия грях...Всъщност имаше едно нещо и вече го споменахме.Това момиче..Жена.Как бе успяла да го грабне така Ей Богу аз лично не знам,но все пак това си е таланта на жените.Омайват,омагьосват..Дори и тези със седемте ръце.Слава Богу,че в човешката й форма липсват.
Джонатан седна на масата си и извади малката сребърна кутийка с пури от джоба си.Кубински,любимите му.
-Добър вечер господине.Аз съм Магдален и ще съм вашата сервитьорка тази вечер.-момичето бе приковало жадния си поглед в лицето му.О колко очарователно,направо го размекна.Не..Шегувам се.Той не се размеква. Но поне можеше да се забавлява с това крехко човешко създание.Очите му буквално светнаха и той се облегна небрежно назад в стола,извади една пура от табакерата и я пое между устните си,зелените му очи продължаваха да са приковани в нейните.Поведение типично за змийте,а тя беше неговото малко колибри,което той хипнотизираше.
-Здравей Магдален.-усмихна се и се наведе към свеща на масата,доближи пурата до огънчето и я запали.Димът изпълни дробовете му.Душевен оргазъм бих казала,но докато той се наслаждаваше на пурата си сервитьорката продължаваше да го гледа като хипнотизирана.Момичето тръсна глава,за да се разсея и тихо се прокашля.
-Да ви донеса ли меню или чакате някого?-Гневът присви очи.Не искаше менню,знаеше какво му се яде.Но все пак щеше да изчака...Момичето си.Главата му бавно се обърна към сервитьорката. Джонатан извади пурата от устата си и прошепна:
-Донеси ми едно уиски.Чисто.Ако имам нужда от нещо ще те извикам.
Момичето изчезна бързо от погледа му сякаш бързаше,за да се спаси или ,за да разкаже на приятелките си..А може би нямаше психиката да стой близко около същество като Джонатан.Не,че имаше Бог знае какво значение.Очите му се приковаха във вратата.Бе дошъл до тук специално заради нея.Да я види..Защото последната им среща беше преди толкова време.Естествено за безсмъртни като него и нея си беше едно нищо 10години,но за простосмъртните.Е..Това си беше дълъг период от време.И вътрешно,нетипичното за Джонатан се проявяваше...Той изпитваше нетърпение да я види.Да я докосне.Колко странно...А принципно в него имаше желание само за едно..Поправка две неща.Или само за секс или само за смърт.Но нищо повече.Естествено с нейната особа можеше да получи и двете.Екстравагантни и силни жени.Дайте ги насам.
Джонатан
Джонатан
Смъртен грях.
Смъртен грях.

Брой мнения : 5
Точки : 9
Join date : 03.05.2013

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите