• Miami •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите форуми.
..rawr. EmptyВто Юли 16, 2013 8:17 pm by Наталья.

» Къде ще целунете предишния?
..rawr. EmptyСря Юли 03, 2013 4:16 pm by Илен дел Рико

» Оцени лика на предишния от 1 до 10.
..rawr. EmptyВто Юли 02, 2013 11:20 am by Илен дел Рико

» Би ли избягал/а на самотен остров с предишният ?
..rawr. EmptyВто Юли 02, 2013 11:19 am by Илен дел Рико

» Оптимист, песимист или реалист е следващия?
..rawr. EmptyВто Юли 02, 2013 11:19 am by Илен дел Рико

» Оцени профила на предишния..
..rawr. EmptyВто Юли 02, 2013 11:19 am by Илен дел Рико

» Кое име от двете предишни?
..rawr. EmptyВто Юли 02, 2013 11:19 am by Илен дел Рико

» Срамежлив/а или печен/а е писалия преди вас?
..rawr. EmptyВто Юли 02, 2013 11:18 am by Илен дел Рико

» Думи на Английски език.
..rawr. EmptyВто Юли 02, 2013 11:18 am by Илен дел Рико

staff
Katerina McQuinn.
..rawr. Katherine_zps6e32dcd5
Sasha Grey
..rawr. Megan_zpsf742dce7
Gabriel Eco
..rawr. Gabriel_zpsdb1d2628
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 33, на Пет Мар 03, 2023 5:48 pm

..rawr.

2 posters

Go down

..rawr. Empty ..rawr.

Писане by wild. Вто Май 07, 2013 5:22 pm

..rawr. Ra7fbgT
FC; XAVIER SAMUEL
Д о с и е :
Име: Кристиан Флеминг a.k.a Wild *Уайлд*;
*Никой не знае истинското му име. Хората знаят само прозвището му.*
Възраст: over a million;
Вид: Original Vampire.
Дарба: Отнемане на жизнена енергия.

Никой не знае нищо за него, освен ... прозвището му - Уайлд. Всява страх у всеки. Толкова много хора твърдят, че го познават, а всъщност .. само са се самозаблуждавали. Тези, които наистина са знаели поне нещичко за него, отдавна са заровени дълбоко под пръстта.

***

''..очите му.. винаги ме презираха. Бяха по-тъмни от нощта. В тях винаги виждах само .. празнина. Кожата му винаги бе ледено студена. Изобщо не си личеше, че сърцето му бие или, че е жив. Изглеждаше като мъртвец. Криеше толкова много тайни от мен... Трябваше да ги разбера. Толкова бе непредсказуем. Около него.. сякаш нямах душа, чувствах се като.. призрак. Всяка секунда очаквах или страстно да ме целуне, или да ми забие нож в гърба изневиделица. Никога не можех да предскажа следващият му ход. Винаги ме изумяваше, абсолютно винаги.. Но пък имах нужда от него. Той бе моята половина. Толкова е различен от мен и точно заради това ме допълваше идеално. Той бе моето Ин, докато аз бях неговото.. Ян. Колкото повече се привързвах към него, толкова повече усещах как се приближавах към своя край. Караше ме да се разтапям в ръцете му. Минеше ли покрай мен, краката ми омекваха, сърцето ми започваше да препуска лудо, а през ума ми минаваха 1001 мисли едновременно...''

***

Всички казват, че не е хубаво човек да живее в миналото. Точно затова Кристиан не го правеше. Харесваше сегашната си същност и не помнеше времето, през което е живял обикновеният скучен живот на един смъртен. От както се помни е вампир... а това не е в близкото или далечното минало. Уайлд е роден в древността, през годините, когато самата раса 'вампири' се заражда. Не помни родителите си, семейството си, приятелите.. Нищичко. Или по - точно не иска да ги помни. Умее да създава грешно впечатление за себе си у хората. През цялото си съществуване той нито един път не срещаше някой, който умееше да играе по неговите правила и дори да го надхитри. Докато.. ТЯ не се появи. Бе като ураган създаден от нищото, като дъжд от ясно небе.. Успя да открадне сърцето му, като после го върна... съсипано. Успя да го превърне в още по-безчувствено чудовище. Затвори го в една пещера, където той прекара цели два века от живота си. Тези изминали години в тази дупка са били .. кошмарни. Там той се е променил завинаги и от ужас за всеки човек, той се превърна в кошмар за всеки човек...

***

''..той е своенравен, войнствен, лошо настроен към повечето хора. Човек може да очаква всичко от него. Характерът му е същият като душата. Черен, безкраен, променлив, все поглъщащ или с много измерения. Досущ и като Вселената. Действията и мислите му винаги са мрачни, разрушителни и опасни за околните. Върху лицето му винаги има усмивка, която може да прелее в стотици отенъци на различни настроения в рамките на секунди - иронична, незаинтересована, отегчена, ядосана, ехидна, злобна, приятелска... Никой, абсолютно никой не го познаваше толкова добре, че чак после да разказва за това, освен.. аз...''

***

А ето го сега... Никой не го познаваше, поне Уайлд се надяваше на това. Искаше да развие репутацията си наново. Щеше да е забавно. Маями.. толкова красив град и... жив до днес - денят, в който Кристиан напълно свободно шареше из света.

wild.
Древен Вампир.
Древен Вампир.

Брой мнения : 1
Точки : 3
Join date : 07.05.2013

Върнете се в началото Go down

..rawr. Empty Re: ..rawr.

Писане by Katerina McQuinn. Вто Май 07, 2013 5:35 pm

Много хубав герой. Одобрен си! ..rawr. 650269930
Katerina McQuinn.
Katerina McQuinn.
Админ.
Админ.

Брой мнения : 454
Точки : 868
Join date : 10.03.2012
Местожителство : Miami.

https://miamicity-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите