• Miami •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите форуми.
Преди 2 години, Маями сити. EmptyВто Юли 16, 2013 8:17 pm by Наталья.

» Къде ще целунете предишния?
Преди 2 години, Маями сити. EmptyСря Юли 03, 2013 4:16 pm by Илен дел Рико

» Оцени лика на предишния от 1 до 10.
Преди 2 години, Маями сити. EmptyВто Юли 02, 2013 11:20 am by Илен дел Рико

» Би ли избягал/а на самотен остров с предишният ?
Преди 2 години, Маями сити. EmptyВто Юли 02, 2013 11:19 am by Илен дел Рико

» Оптимист, песимист или реалист е следващия?
Преди 2 години, Маями сити. EmptyВто Юли 02, 2013 11:19 am by Илен дел Рико

» Оцени профила на предишния..
Преди 2 години, Маями сити. EmptyВто Юли 02, 2013 11:19 am by Илен дел Рико

» Кое име от двете предишни?
Преди 2 години, Маями сити. EmptyВто Юли 02, 2013 11:19 am by Илен дел Рико

» Срамежлив/а или печен/а е писалия преди вас?
Преди 2 години, Маями сити. EmptyВто Юли 02, 2013 11:18 am by Илен дел Рико

» Думи на Английски език.
Преди 2 години, Маями сити. EmptyВто Юли 02, 2013 11:18 am by Илен дел Рико

staff
Katerina McQuinn.
Преди 2 години, Маями сити. Katherine_zps6e32dcd5
Sasha Grey
Преди 2 години, Маями сити. Megan_zpsf742dce7
Gabriel Eco
Преди 2 години, Маями сити. Gabriel_zpsdb1d2628
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 33, на Пет Мар 03, 2023 5:48 pm

Преди 2 години, Маями сити.

2 posters

Go down

Преди 2 години, Маями сити. Empty Преди 2 години, Маями сити.

Писане by Айрис Амброзио Пет Май 10, 2013 7:56 pm

Айрис бе приключила танцовото си шоу за вечерта. Не се знаеше дали ще има някакви специални танци, за някой от баровците в клуба или щеше да успее да си тръгне от работа незабелязано и да остави всичко на някоя колежка. Точно днес не й беше много до танци, но смяната беше нейна. Въздъхна и разтърка слепоочията си, облягайки се на стола си. Започна бавно и мъчително да се съблича и да облича панталонът си и ризата. Все още нямаше явно поръчки, иначе Бил щеше да е дошъл. Трябваше да побърза, но мускулите й отказваха. Сякаш очакваха нещо и не искаха Айрис да си тръгва от бара.
-Амброзиоо! - ревна Бил.
-Да? - тихо отговори Айрис, надявайки се да стане невидима.
-Имаш посетител. Или клиент, както искаш. Чака те отвън. Черна кола с номер ....
Момичето въздъхна и разкопча две от копчетата на ризата си. Изтормозеното й тяло не беше в настроение за компаньосване, но мръсното й съзнание се сълуждаше.
-Добре. Отивам ей сега. Дай ми пет минути.
Бил продължи нататък, викайки други "дами". Айрис си сложи парфюм, само един черен молив набързо и малко гланц за устни. Не й се работеше по-старателно върху грима й. Изправи се, взе чантата си и помаха на няколко по-близки приятелки. Момичетата от стриптийз бара никога не се притесняваха, когато отиваха при клиенти. Те винаги бяха проверени хора...
Отвън я чакаше черната кола. Прозорците не бяха свалени, затова Айрис просто предизвикателно се облегна на стената и втренчи поглед в задната част на колата, където би трябвало да е... клиентът й.

Айрис Амброзио
Айрис Амброзио
Хибрид.
Хибрид.

Брой мнения : 18
Точки : 42
Join date : 02.05.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 2 години, Маями сити. Empty Re: Преди 2 години, Маями сити.

Писане by Xavier. Пет Май 10, 2013 8:57 pm

Имаше нужда от забава и каква по лоша от някое секси момиче,което да му правеше компания. По принцип не страдаше от липса на внимание и винаги имаше красиви жени но въпреки това искаше да направи нещата малко по забавни и да си я поръча или по скоро го изненадаха с избора. Защото някой друг поръча момичето. Само мина с колата и личния си шофьор,който щеше да мълчи,иначе щеше наистина да замълчи за винаги.
Щом се оказаха пред мястото съвсем не разбра,кога стана,беше се замечтал за нещо или по скоро се разсея. Обърна се на другата страна,като през стъклото видя едно секси тяло да идва към колата. Е добре не изглеждаше,както си я представяше но пак беше секси.
Шофьора отвори вратата,прилично я огледа докато влезе в колата. А,Хадес свали очилата си,като се усмихна.
-Здравей аз съм Екзейвиър но ми викай Зак...
Така се представяше пред хората,защото едва ли щяха да му повярват,ако каже че е Хадес просто това не ставаше:
-Карай към вилата ми...
Отново се обърна към нея,усети нещо странно в нея,май не беше човек.
Xavier.
Xavier.

Брой мнения : 45
Точки : 207
Join date : 07.05.2013

За мен
Нещо интересно за героя: Има доста съмоличности.

Върнете се в началото Go down

Преди 2 години, Маями сити. Empty Re: Преди 2 години, Маями сити.

Писане by Айрис Амброзио Пет Май 10, 2013 9:33 pm

Сложното име излязло от устата на мъжа пред нея просто я "очарова". Но поне галеното име на Екзейвиър, не беше също толкова дълго и сложно... Макар "Зак" повече да отиваше на някой калифорнийски манекен или студенти или само на Зак Ефрон. Девойката се усмихна, както обикновенно - приятелски, с лек загатнат намек.
- Аз съм Айрис. Нямам си галено име.
Тя вдигна рамене и се подсмихна весело.
Мирисът на нечовешкото същество се излъчваше от новият й "познайник" и по погледът му се четеше, че той също я усетил.
-Чудя се дали да кажа, че съм хибрид или да си замълча? - развеселено каза Амброзио, подсмихна се и кръстоса крака.
Лека усмивка се появи на лицето на мъжа, който приличаше точно на онези стари свалячи от филмите. Имаше две-три бръчици, но те всъщност го правеха още по-привлекателен. Двамата се гледаха и изучаваха известно време, след което явно Айрис получи одобрението му.
-Къде е вилата ти..., Зак?
Айрис Амброзио
Айрис Амброзио
Хибрид.
Хибрид.

Брой мнения : 18
Точки : 42
Join date : 02.05.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 2 години, Маями сити. Empty Re: Преди 2 години, Маями сити.

Писане by Xavier. Пет Май 10, 2013 9:54 pm

-Ти вече го спомена но ще се направя,че не съм го чул,защото ако съм го чул трябва да кажа и аз какво съм,а това не е добре нито за теб нито за мен...
Намигна и съвсем игриво,като за около 10 мин,в някакво странно мълчание се оказаха пред една огромна вила близо до плажа но се намираше на едно възвишение. Първи излезе той,като и отвори вратата и подаде ръка:
-Добре дошла в новия ми дом.
Всъщност беше далеч по приятно и красиво от замъка в подземното му царство. Тук имаше приятни слънчеви лъчи,мирис на море,истински мирис на море и още куп хубави неща. Отведе я до един обширен хол с бели мебели,в много модерен стил.
-Разполагай се,както намериш за добре...
Взе две чаши,като ги напълни с уиски,все пак беше хубаво и отлежало,кой би отказал такова питие. Подаде едната чаша на нея,а малко след това се намести на бялото канапе,като сложи ръката си на облегалката:
-Е,какво можеш да направиш за мен красавице?
Xavier.
Xavier.

Брой мнения : 45
Точки : 207
Join date : 07.05.2013

За мен
Нещо интересно за героя: Има доста съмоличности.

Върнете се в началото Go down

Преди 2 години, Маями сити. Empty Re: Преди 2 години, Маями сити.

Писане by Айрис Амброзио Съб Май 11, 2013 9:11 am

Лекото загатване, че Зак не е толкова безопасен, събуди любопитството й.
Айрис огледа с интерес вилата му. Чуваше се лекият плясък на вълните. Прие подадената й ръка и излезе елегантно от колата. Холът бе също така добре обзаведен и приветлив, както къщата отвън. Седна на диван, облягайки се доволно на меките възглавници.
-Благодаря. - отвърна тя с усмивка.
Вдигнаха чашите като за тост и отпиха, гледайки се в очите.
-Какво мога да направя? Да речем почти всичко - отговори Айрис. - За предпочитане е да сме само двамата, защото след един ден отново имам смяна и възстановяването ми ще бъде трудно.
Той се подсмихна развеселено, а девойката намигна.
-Твоя дом, твоите желания.
Погледът й беше преценяващ и съвсем скоро щеше да открие, че насреща й стои един наистина голям перверзник. Сродна душица, помисли си тя и прикри смеха си, отпивайки уиски.
Айрис Амброзио
Айрис Амброзио
Хибрид.
Хибрид.

Брой мнения : 18
Точки : 42
Join date : 02.05.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 2 години, Маями сити. Empty Re: Преди 2 години, Маями сити.

Писане by Xavier. Съб Май 11, 2013 2:29 pm

Следеше я с поглед и не я изпускаше нито за миг,тя се движеше толкова грациозно,че караше фантазията му да се развихри и то в небивали и секси неща. Не,че бе държан на въже но истината беше,че тя провокираше всичките му мисли. Не спря да си я представя без дрехи и как се извива секси в скута му.
Премина с език по зъбите си,като я погледна с палавото си погледче,а ръцете му нежно я погалиха по рамото с опакото и с връхчетата на пръстите си.
-Ам всъщност,ако ми харесаш може да поостанеш и за по дълго и да си починеш при мен...
Почивам в главата му звучеше гадно,защото беше Хадес и почивам имаше друго значение в главата му. Надигна се,като остави чашата си на масата:
-От теб зависи,ако ме впечатлиш?
Всъщност можеше да я зарине с пари,ако се окажеше толкова добра.
-Само че да знаеш,че аз съм с доста развито въображение и желания.
Xavier.
Xavier.

Брой мнения : 45
Точки : 207
Join date : 07.05.2013

За мен
Нещо интересно за героя: Има доста съмоличности.

Върнете се в началото Go down

Преди 2 години, Маями сити. Empty Re: Преди 2 години, Маями сити.

Писане by Айрис Амброзио Съб Май 11, 2013 2:38 pm

Този път весел смях се откъсна из устните й. Компанията му й ставаше все по-приятна. Лекото му докосване предизвика вълни от емоция в ума и тялото й. Той се надигна и остави чашата си на масата. Гледаше я очаквателно. Айрис се изправи и попита:
-Къде е кухнята ти?
Приближи се към вратата, сложи ръка на касата и извърна глава към него. Зак я инструктира и тя излезе. За кухнята не бяха средства, както явно за всяка част от къщата. Нямаше да се учуди, ако тоалетната чиния беше от злато. Изкикоти се самичка на себе си и намери кутия с клечки за зъби. Погледна се в огледалото и разтвори още малко ризата си.
Влезе в стаята и седна срещу него. Сложи кутията на масата и извади няколко клечки. Счупи едната на две.
-Аз си падам свободолюбива... Нека играем една игра.
Айрис се приведе напред и разголи бюста си още малко.
-Тук има две по-къси клечки... Завързваме си очите с кърпа и който изтегли по-късата клечка изпълнява едно желание на другия. Каквото и да е то...
Тя се подсмихна перверзно и отметна коса назад.
-Съгласен или не?
Айрис Амброзио
Айрис Амброзио
Хибрид.
Хибрид.

Брой мнения : 18
Точки : 42
Join date : 02.05.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 2 години, Маями сити. Empty Re: Преди 2 години, Маями сити.

Писане by Xavier. Съб Май 11, 2013 3:36 pm

-Съгласен съм но се приготви да ми изпълниш желанието.
Хадес не обичаше да губи,а още по малко когато беше в негов интерес. Нямаше да го позволи,нямаше да стане това да загуби и да не стане на неговата. Тя подреди клечките той протегна ръка и издърпа клечката,очевидно за нея беше,че ще дръпне късата но щом я дръпна,той си послужи с дарба,като изведнъж се оказа дълга. А,в ръката и се оказа изведнъж късата. Измама или не,беше победил и сега трябваше да изпълни желанието му:
-Е,явно печеля...
Газа съвсем нагло,като и намигна и небрежно хвърли клечката напред:
-Желая да се съблечеш пред мен,по най секси начина,по който можеш. Не вярвам да не можеш...
Xavier.
Xavier.

Брой мнения : 45
Точки : 207
Join date : 07.05.2013

За мен
Нещо интересно за героя: Има доста съмоличности.

Върнете се в началото Go down

Преди 2 години, Маями сити. Empty Re: Преди 2 години, Маями сити.

Писане by Айрис Амброзио Съб Май 11, 2013 9:34 pm

Недоволна от измамата на Зак, Айрис го изгледа намусено. Изслуша с интерес желанието му и се подсмихна.
-А не успя ли да се наслаждаваш на тялото ми в бара? - предивзикателно каза и намигна развеселено.
Отпи от уискито си, за да премахне всички задръжки. Изправи се и се приближи към него. Ръцете й се плъзнаха по врата му и тя нежно махна вратовръзката му. Отдръпна се от мъжа и бавно започна да разкопчава копчетата на ризата си, гледайки го в очите. Плъзна ръце по гърдите си, стегнати в червен сутиен и ги размачка. Не свали ризата си, а просто я остави разтворена. Разкопча ципа на дънките си и те се свлякоха в краката й. Бавно измъкна стъпалата си, при което гърдите й се люшнаха леко.
-С или без?
Въпросът й беше ясен за него. Той поклати глава и ръцете на Айрис нещо се плъзнаха към прашките й. Тя се спря и бавно се завъртя. Приклекна пред него, разтвори крака, ръцете й се плъзнаха по бедрата й. Изправи се и облиза устни, прехапвайки ги. Подсмихна се. Разкопча сутиена си и го свали, хвърляйки го нанякъде. Размачка гърдите си и се завъртя отново. Плъзна ръзе към прашките си и ги свали. Напълно гола пред него, само по токчета и парфюм тя седна в скута му и се усмихна развеселено. Сложи вратовръзката му около своя врат и устните й се доближиха до неговия. Дъхът й се сблъска с кожата му и тя настръхна. Айрис запаха игриво мекото на ухото му и прошепна:
-Какво мислиш?
Плъзна ръка по гърдите му, през корема и нежно погали подутината на панталона му. Не можеше да отрече, че е възбудена...
Айрис Амброзио
Айрис Амброзио
Хибрид.
Хибрид.

Брой мнения : 18
Точки : 42
Join date : 02.05.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 2 години, Маями сити. Empty Re: Преди 2 години, Маями сити.

Писане by Xavier. Съб Май 11, 2013 10:27 pm

Мъжествеността му беше започнала да приема застрашителна големина,че ако панталоните му бяха с по слаби шевове най-вероятно щяха да се скъсат по шевовете. А,може би на сладураната точно това и се искаше,искаше и се панталоните да ги няма. Леко се размърда опитвайки се неуспешно да си намери място от възбуда и да не му стяга толкова но нежната ръка на девойката и секси голото и тяло никак,ама никак не му помагаха,а и нямаше защо.
От гърлото му се откъсна стенание,едно мъжко стенание,което показваше по красноречиво всичко,което чувстваше.
-Ти как мислиш? Харесало ли ми е?
Това беше риторичен въпрос,вдигна ръка,като я сложи отзад на тила и,придърпа я към себе си и я целуна страстно. Само че я пусна остана все така седнал не защото го мързеше,а защото така играеше той. Придърпа я с една ръка към себе си,като се оказа в скута и,освен че обичаше да гледа,обичаше и да докосва. Прокара ръка по нежния и бюст,а после и надолу,по корема и. Беше стигнал до бедрата и,като погали нежно устните но съвсем леко,като прехапа долната си устна:
-Аз за никъде не бързам...
Всъщност бе почитател на дивия секс но днес бе на друга вълна.
Xavier.
Xavier.

Брой мнения : 45
Точки : 207
Join date : 07.05.2013

За мен
Нещо интересно за героя: Има доста съмоличности.

Върнете се в началото Go down

Преди 2 години, Маями сити. Empty Re: Преди 2 години, Маями сити.

Писане by Айрис Амброзио Нед Май 12, 2013 2:28 pm

Тих смях, кикот може би, се откъсна от устните на Айрис. "Щом не бързаме за никъде, нека играем" каза наум тя. Стисна леко мъжеството му и се оттърка в Зак. След това въздъхна.
-Е, и аз не бързам. - и с весела усмивка се изправи седна на дивана срещу него.
Отпи от уискито си, докато наблюдаваше леко недоволния му поглед.
-Още една игра? Без измами... Аз усещам. Нека бъде честно.
Намигна и перверзна усмивка се разля по лицето й. Облегна се на дивана, разкривайки все повече от тялото си. Очакваше отговора му. Той бе присвил очи и премисляше внимателно положението. Айрис се изправи и се разходи наляво и надясно из стаята.
-Ако искаш ще те оставя да си помислиш на спокойствие...? - изсмя се, а Зак се подсмихна.
Тя се върна на мястото си и седна, въздишайке.
-О, хайде де, недей мисли толкова - Наведе се напред и облиза устни. - Играе ми се.

Айрис Амброзио
Айрис Амброзио
Хибрид.
Хибрид.

Брой мнения : 18
Точки : 42
Join date : 02.05.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 2 години, Маями сити. Empty Re: Преди 2 години, Маями сити.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите