• Miami •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите форуми.
Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/ EmptyВто Юли 16, 2013 8:17 pm by Наталья.

» Къде ще целунете предишния?
Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/ EmptyСря Юли 03, 2013 4:16 pm by Илен дел Рико

» Оцени лика на предишния от 1 до 10.
Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/ EmptyВто Юли 02, 2013 11:20 am by Илен дел Рико

» Би ли избягал/а на самотен остров с предишният ?
Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/ EmptyВто Юли 02, 2013 11:19 am by Илен дел Рико

» Оптимист, песимист или реалист е следващия?
Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/ EmptyВто Юли 02, 2013 11:19 am by Илен дел Рико

» Оцени профила на предишния..
Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/ EmptyВто Юли 02, 2013 11:19 am by Илен дел Рико

» Кое име от двете предишни?
Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/ EmptyВто Юли 02, 2013 11:19 am by Илен дел Рико

» Срамежлив/а или печен/а е писалия преди вас?
Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/ EmptyВто Юли 02, 2013 11:18 am by Илен дел Рико

» Думи на Английски език.
Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/ EmptyВто Юли 02, 2013 11:18 am by Илен дел Рико

staff
Katerina McQuinn.
Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/ Katherine_zps6e32dcd5
Sasha Grey
Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/ Megan_zpsf742dce7
Gabriel Eco
Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/ Gabriel_zpsdb1d2628
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 33, на Пет Мар 03, 2023 5:48 pm

Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/

2 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/ Empty Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/

Писане by Emma Morgan Пон Май 27, 2013 3:07 pm

Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/ IMG_7468
Emma Morgan
Emma Morgan
Човек с дарба.
Човек с дарба.

Брой мнения : 58
Точки : 217
Join date : 08.05.2013

Върнете се в началото Go down

Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/ Empty Re: Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/

Писане by Emma Morgan Пон Май 27, 2013 3:29 pm

Поредния тежък стон се откъсна от устните на възрастната жена, която не спираше и не спираше да говори. Ема бе започнала да поглежда часовника си на всяка минута, надявайки се времето изведнъж да излети, защото всичко това й идваше в повече. Евелин много обичаше да говори за мъртвите си съпрузи, като на никой не му се налагаше да е психотерапевт, за да се замисли най-сериозно, дали тя не е имала нещо общо със смъртта им. Единия беше паднал съвсем случайно върху градинските ножици, но не къде да е, а в дрешника. Другия беше погълнал препарат за отпушване на тръби, докато е пиел мартинито си. Третия получил токов удар, докато се е препичал до басейна, а последния … снощи беше влезнал в болницата и все още не бе ясно какво точно се е случило с него.
- Мисля, че времето ни свърши – каза с истинска утеха Морган, като се поизправи и разгледа бележките си. Даде й няколко съвета за това как да се справи с мъката си, която не изглеждаше никак голяма и разбира се й намекна, че няма да е зле, ако посети мъжа си в болницата, като веднага след това побърза да я отпрати – Ще се видим другата седмица – сбогува се Ема, надявайки се да не й цъфнеше изненадващо някой ден.
Помоли момичето на рецепцията, което бе нещо като секретарка на целия етаж, да не пуска никой в кабинета й за пет минути. Нейното бюро се намираше в чакалнята, затова тя учтиво помоли господина, който чакаше да влезе при Морган да изчака няколко минути. А нашата лекарка, се настани най-спокойно на едно от креслата, като пъна краката си на табуретката и взе едно хапче за успокояване на нервите. Тези хора не й действаха добре …
Имаше чувството, че беше минала не по-вече от минута, но когато телефона в офиса звънна, рецепционистката й съобщи, че бяха минали десет. Пациента й имал записан час и би било добре да влезе в най-скоро време. Ема седна прилично и се пооправи, като я помоли да го прати вече към кабинета й.

Дрешки:
Spoiler:
Emma Morgan
Emma Morgan
Човек с дарба.
Човек с дарба.

Брой мнения : 58
Точки : 217
Join date : 08.05.2013

Върнете се в началото Go down

Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/ Empty Re: Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/

Писане by Xavier. Пон Май 27, 2013 3:51 pm

Бяха го накарали да посещава психоаналитик за овладяване на гнева. Всъщност той беше ангел,така че гнева не беше точно гняв,защото той бе присъщ за други същества. Щеше да убие един демон но го бяха спипали и само го понатупа. Старата вражда ръжда не хващаше,е беше друга поговорката но заради тази постъпка го бяха накарали или да посещава групови сеанси,да отиде някъде по своя преценка или да положи обществено полезен труд.
Проблема е там,че той е голям женкар,често се разсейваше и понякога не бе особено сговорчив и просто се лигавеше,така че щеше да и спести това,по лесно щеше да се разбере с един човек от колкото в група.
Закачи се със секретарката и накрая трябваше да влезе в кабинета. Никак не му допадаше но нямаше как. Влезе,като застана пред бюрото:
-Виж и ти и аз имаме прекалено много работа,100% съм сигурен,че сега искаш да си почиваш. Така че подпиши ми листа,че съм бил тук и да си годим.
Беше секси не можеше да отрече но не му се кибичеше 2 часа тук всеки делничен ден в продължение на 2 седмици.
Spoiler:
Xavier.
Xavier.

Брой мнения : 45
Точки : 207
Join date : 07.05.2013

За мен
Нещо интересно за героя: Има доста съмоличности.

Върнете се в началото Go down

Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/ Empty Re: Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/

Писане by Emma Morgan Пон Май 27, 2013 4:26 pm

Ема побърза да се оправи, преди новия й пациент да влезе, но май нямаше нужда, защото и той не бе от най-учтивите и прилежни хора. Влезе вътре с гръм и трясък, без дори да я поздрави, което никак не й хареса. Можеше да се каже, че вече натрупа няколко минуса, които имаше огромна вероятност да удължат престоя му там. На документа пишеше две седмици, но имаше и специална графичка, в която се записваха допълнителните часове по лекарска преценка. Точно както можеше да му го подпише още сега и да му спести мъките, така и може да ги удвои, дори утрои.
- Здравейте господин Старк –започна Морган с лукава усмивка, като се изправи и му посочи диванчето – Ще ви помоля да се настаните.
Усети недоволството му, което сякаш я зарадва, но се насили да не се усмихва още повече, защото щеше да е ужасно некултурно и непрофесионално. Вместо това взе документа, който трябваше да подпише и най-спокойно го прибра в бюрото си, като дори заключи чекмеджето. Върна се отново на Креслото, което беше разположено пред диванчето и след като взе химикалката и листите си, се излегна спокойно и дори вдигна краката си на табуретката. Още едно такова хапче и можеше направо да си заспи …
- Та … не че не знам, но все пак, ще ми кажете ли защо сте тук?
Emma Morgan
Emma Morgan
Човек с дарба.
Човек с дарба.

Брой мнения : 58
Точки : 217
Join date : 08.05.2013

Върнете се в началото Go down

Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/ Empty Re: Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/

Писане by Xavier. Пон Май 27, 2013 4:44 pm

Май обществено полезния труд не беше толкова лоша идея. Ако беше момче,щеше да завърти очи и да се сопне но той си е зрял мъж,за това трябваше да понесе това мъчение. Е,имаше много по лесен начин но като уж човек,трябваше да спазва правилата и да живее като човек. Толкова години им спасяваш задника,а те да те подлагат на такива глупости. Разкопча си сакото,като си намести вратовръзката. Погледна за малко към нея,облиза устните си не съзнателно и пое въздух:
-Защото закона ме принуждава да съм тук. А,същинската причина едва ли я знаете,само пише че съм пребил лицето Х...
Което направо си беше лицето Д,което си заслужаваше боя дори смъртта,само ако оная бабичка не се беше намесила и разпищяла,нещата щяха да се разминат без никой да знае и без да стигаме до тук. Постави едната си ръка на дръжката,а другата на облегалката,като погледна към красивите и крака,леко наклони глава,за да се опита да види,какво се крие но не прекалено вулгарно,прикри го все едно го болееше врата. Мълчанието просто можеше да се реже с нож и да се маже на филийка. Толкова скучно му беше,че си изкара айфона и започна да разцъква,от време на време поглеждаше към нея. Добре нямаше нищо против да прекара колкото време иска:
-Следващия път,ще донеса бутилка уиски,ще минат по бързо двата часа.
Xavier.
Xavier.

Брой мнения : 45
Точки : 207
Join date : 07.05.2013

За мен
Нещо интересно за героя: Има доста съмоличности.

Върнете се в началото Go down

Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/ Empty Re: Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/

Писане by Emma Morgan Пон Май 27, 2013 5:03 pm

Очевидно не беше никак лесно да се започне разговор с този мъж, въпреки че бе дошъл точно за това. Ема обаче не беше от тези, които лесно се отказваха, иначе нямаше да успее да се издигне чак до тук. Затова и реши да игнорира похотта, която лъхаше от него и се насочи повече към отегчението, с което й се налагаше да се справи. Очевидно нямаше никакво желание да говори за случилото се, затова и не смяташе да го притиска – рано или късно щеше да си кае всичко сам. Поне така се случваше с другите. Щом се налагаше, щяха да подхванат нова тема, а и нали на нашата госпожица й плащаха на час.
- Овързан ли сте? – попита тя съвсем спокойно, като знаеше, че този въпрос, зададен от нея към някой мъж, винаги привличаше внимание.
Надяваше се ако не друго, то поне да го накара да разкара телефона, защото това й бе по-обидно, отколкото да я зяпаше като парче месо. При второто, поне се виждаше, че има някакви симпатии при нея, а тук й биеше пълен игнор, което би я побъркало, ако не беше на успокоителни. Сега й се виждаше просто грубо от негова страна, но бе прекалено отпусната, за да се ядоса или нещо подобно. И все пак, щяха да бъдат цели два часа заедно. Нищо чудно, ако хапчето спреше да действа и Ема започнеше да го скастря доста по-често.
Emma Morgan
Emma Morgan
Човек с дарба.
Човек с дарба.

Брой мнения : 58
Точки : 217
Join date : 08.05.2013

Върнете се в началото Go down

Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/ Empty Re: Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/

Писане by Xavier. Пон Май 27, 2013 5:21 pm

Свали за малко телефона,като я погледна с усмивка на уста,това определено е странен въпрос и нямаше да откаже да се пошегува:
-Защо за вечеря ли ми намеквате,спокойно не съм обвързан,а и да бях кой съм да отказвам на секси терапевт.
С пръст натисна по дисплея и включи "Ядосаните птици" и започнаха да се чуват шумове от телефона от играта. Опитваше се да и лази по нервите. Какво можеше да сподели един ангел с човек,той нямаше детство,имаше един баща,който е баща на цялата земя и всичко останало. Не страдаше от това,просто си вършеше работата. Тя обаче започваше да трака с химикалката и това го ядоса и спря телефона,като го върна на мястото му.
-Щеше да е далеч по лесно да подпишете листа и да спестим тези мъки. Името ми звучеше по сговорчиво в указателя.
Отново си понамести вратовръзката,а след това премина през брадичката си,която беше с леко набола брада:
-Нямам какво да ви кажа,не съжалявам за постъпката си,такива като него не бива да са тук. Това не беше гняв,а задължение. Едва ли,ще ме разберете,защото ако ви кажа истината,ще ми лепнете още 2 седмици,обявявайки ме за шизофреник.
Или тя щеше да се побърка,ако и кажеше,че е ангел,не толкова небесен но ангел. А,ако не му вярваше,трябваше да и доказва а това беше още по тъпо.
Xavier.
Xavier.

Брой мнения : 45
Точки : 207
Join date : 07.05.2013

За мен
Нещо интересно за героя: Има доста съмоличности.

Върнете се в началото Go down

Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/ Empty Re: Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/

Писане by Emma Morgan Вто Май 28, 2013 10:58 am

Това последното май не трябваше да го казва, тъй като Ема наистина се замисли дали не се налагаше да поработи по-дълго с него. Но все пак, щом осъзнаваше, че ще го сметне за шизофреник, може би всъщност не беше такъв. Повече от деветдесет процента от психично болните на осъзнаваха, че нещо с тях не е наред, като си мислеха, че другите просто не ги разбират. Но това въобще не оправдаваше мъжа пред нея, който очевидно беше направил нещо ужасно, за да се намира тук. Работата й не беше просто да разбере какво е станало и да задоволи любопитството си, а да му помогне по някакъв начин, затова и не започна направо по въпроса, защото нямаше смисъл да го притиска.
- Напомняте ми за един професор в университета. И той си мислеше, че ще ми е много по-лесно, ако просто си легна с него. Сигурно е бил прав, но лесното не винаги е правилно или нужно. Предполагам, че можехте да подкупите не един лекар да подпише този лист и все пак, ето ви тук, говорейки си с мен.
Морган се поизправи малко, като остави листите и химикалката на една страна, тъй като нямаше желание да го кара да се чувства като научен обект. Беше сигурна, че записките й му се виждаха все така неприятни, както на нея игрите на телефона, затова и ги разкара. Щеше да запомни най-важното, а зрителния контакт по време на разговор беше изключително важен … а и мъжа пред нея имаше хубави тъмни очи.
- Нека започнем отначало. Да кажем, че наистина е трябвало да го направите, но не можете да ми обясните защо. Как се почувствахте, когато не успяхте и ви хванаха?
Emma Morgan
Emma Morgan
Човек с дарба.
Човек с дарба.

Брой мнения : 58
Точки : 217
Join date : 08.05.2013

Върнете се в началото Go down

Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/ Empty Re: Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/

Писане by Xavier. Вто Май 28, 2013 4:56 pm

Професора е бил доста смел,всъщност кой не би искал толкова секси мадама до себе си,самия той доста се изкушаваше но притежаваше качество,което повечето мъже не притежаваха,а то беше тактично и внимателно отношение. По скоро преценяваше с кой хора,как да се държи. Ако трябваше да се държи,като ангел сигурно,щеше да изглежда,като някой девственик,доста мизерен и тих но не беше. В главата му се въртяха други думи но реши да си замълчи и да не отрази това с професора:
-Е,всъщност пропуснах,че мога да дам едно 100 хиляди за листа,ама щом не ви интересува.
Вдигна рамене,всъщност не му се струваше толкова лошо,не беше лошо но само заради секси терапевтката,щеше да остане тук:
-Всъщност обикновено не позволявам да ме хванат. До колкото знам вие имате някаква клетва и мога да ви призная нещо. Знаете,че полицаите са големи некадърници,залавят някакви гадини и след това ги пускат от затвора все едно нищо не са направили и цял живот няма последствия за тях,а жертвите им са със съсипан живот.
Това го ядосваше до голяма степен:
-Грижа се тези гадове да не останат без наказание. Ако полицаите си вършеха съвестно работата нямаше да ми се налага да изпадам в такива ситуации.
Май се беше започнал да говори повече,което е добре:
-Та за този случай,как съм се почувствал. Съжалявах,че ме хванаха,обикновено не ми се случва,не успях да реагирам адекватно и както преди. Но този ми изскочи изневиделица. Не мога да кажа защо но заслужаваше да го върна от там където е дошъл.
Xavier.
Xavier.

Брой мнения : 45
Точки : 207
Join date : 07.05.2013

За мен
Нещо интересно за героя: Има доста съмоличности.

Върнете се в началото Go down

Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/ Empty Re: Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/

Писане by Emma Morgan Вто Май 28, 2013 6:00 pm

Красавеца бързо се отпусна и започна да говори, независимо дали Ема го питаше, което я накара да се усмихне леко. Усети гнева, който отприщиха отговорите му, но вместо да го прекъсне, за да го успокои, го остави да се доизкаже, надявайки се така да го излее. Виждаше, че според него постъпваше правилно и може би наистина беше така, но за жалост не на всички хора им бе дадено правото да обвиняват другите. Може би и точно това беше причината той да е при нея сега, а не да излежава присъда, която можеше да тръгне от три месеца до няколко години.
- Разбирам те – каза съвсем искрено тя, като изражението й стана напълно сериозно – Но това не означава, че постъпката ти е правилна. Има много хора, които не могат да си свършат работата добре и не ме разбирай погрешно, не искам да те обвиня в нещо, но когато на тези хора им се предложи подобна сума, каквато ти на мен, те не се колебаят. Точно там е проблема. Но за жалост, това не ни дава право да правим каквото пожелаем. Може и да е редно от една гледна точка, но от друга … човека, с който си се „разправял” скоро ще бъде напълно добре, а ти можеше да си в затвора заради това.
Не можеше напълно да отрече мотива му, тъй като това си беше човешко, да се бориш за неправдата, но за жалост не бе позволено. Имаше високо поставени, които не само, че не си вършиха работата и взимаха подкупи, ами и обвиняваха невинни хора. Не знаеше дали и този случай беше такъв, защото нямаше да се изненада, ако пациента й просто лъжеше от гузна съвест, но щеше да му даде време, за да разбере сама как стоят нещата.
- Що се отнася до клетвата ми, тя важи, стига да не получа информация, че си готов да убиеш някой – каза с усмивка, но все пак сериозен тон – Та … наистина ми е любопитно, какво толкова беше направил този мъж, че да заслужи подобно наказание.
Emma Morgan
Emma Morgan
Човек с дарба.
Човек с дарба.

Брой мнения : 58
Точки : 217
Join date : 08.05.2013

Върнете се в началото Go down

Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/ Empty Re: Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/

Писане by Xavier. Вто Май 28, 2013 6:18 pm

Премина през челото си,как можеше да го каже,без да го сметнат за луд и че не бе шизофреник и че просто халюцинираше разни неща. Тя едва ли щеше да го разбере. За Бога,ако не го беше страх,че ще се превърне в опитно зайче,щеше да и каже. Но проблема,бе че щеше да се разкрещи като луда,ако и демонстрира нещо:
-Всъщност той не е човек и враждата е от прекалено дълго,много преди да се родиш. Нещо,като семейна вражда но няма нищо общо с Ромео и Жулиета.
Никак даже,тези същества трябваше да се върнат там от където са излезели:
-Този мъж,както го наричаш дори няма легални документи,не намериха паспорта му,дори него не намериха,вярваха на свидетелката.
Завъртя очи:
-Ако бях успял да го довърша дори нямаха да намерят доказателство,за съществуването и щях да обвиня бабата,че и се е сторило. Проблема е че заради оглушителния писък ме разсея за секунда и гадта нещастна си плю на петите.
Присви очи:
-Честно да си призная не ме е страх от затвора и там има доста гадини за изчистване.
Жената почна да гледа ужасено:
-Виж не убивам хор....
Въздъхна:
-Добре ако ти кажа нещо всъщност аз също не съм човек. Той е демон аз съм ангел,разчистване на сметки. Мога да ти докажа,не съм шизофреник но се надявам,че ако ти покажа няма да пищиш или припаднеш.
Xavier.
Xavier.

Брой мнения : 45
Точки : 207
Join date : 07.05.2013

За мен
Нещо интересно за героя: Има доста съмоличности.

Върнете се в началото Go down

Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/ Empty Re: Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/

Писане by Emma Morgan Вто Май 28, 2013 6:30 pm

Ема наистина започна да се изненадва, но за щастие хапчето бе прекалено силно, за да успее да я притесни. И нож да й извадеше, сигурно щеше да го помоли да я остави първо да си оправи грима, за да бъде хубава и като умре. Тези лекарства бяха започнали да ги правят невероятно силни, но не чак толкова, че да не се притесни за мъжа пред нея. Не беше от най-съпричастните хора, което беше много добре в нейната професия, защото съчувствието често пречеше на преценката. Но винаги се стремеше да помогне на тези, които прекрачват прага на кабинета й и точно в момента си мислеше, че той определено има нужда от помощ.
И изведнъж заговори за ангели и демона, за това как не бил човек и какво ли още не, което разбира се можеше да й докаже. Морган се опита да запази самообладание, но най-накрая си изтърва юздите и се изкикоти, макар и тихичко. Видя недоволството в очите му, което можеше да се определи и като обида, затова бързо се стегна, като отпи няколко глътки вода от чашата на ниската масичка пред тях, а след това си пое дълбоко дъх.
- Не се обиждай, просто не съм вярваща – започна вече сериозно тя, като се чудеше от къде да подхване нещата – А и едно нещо не ми е ясно … какво прави един ангел при мен? Не можеш ли в подобни ситуации просто да изчезнеш, както демона? – замисли се малко над въпроса си и осъзна колко нелеп беше, затова реши да го зачеркне и да му зададе някой по-смислен – И въпреки, че може да съм в грешка, това че е демон, означава ли, че трябва да умре? Не трябва ли да съгреши първо? Доколкото съм наясно, прошката е нещо, което господ дава на всеки съжалил.
Emma Morgan
Emma Morgan
Човек с дарба.
Човек с дарба.

Брой мнения : 58
Точки : 217
Join date : 08.05.2013

Върнете се в началото Go down

Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/ Empty Re: Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/

Писане by Xavier. Вто Май 28, 2013 6:51 pm

Огледа стаята,беше прекалено малка и можеше да счупи нещо,определено не е добре да демонстрира нещата си тук. Но все пак щеше да опита но малко по късно. Не очакваше друга реакция тя дори не предполагаше за съществуването на други същества:
-Когато си на земята,спазваш правилата,който важат на земята,дори и тези който са не писани. Имам предвид трябва да живееш,като обикновен човек,за да не се превърнеш в опитно зайче или медийна сензация. Както ти казвах можех да избягам но прекалено много свидетели не е добре,твърде много време,щеше да ми отнеме да им изтрия паметта. Просто като го хванах не го пуснах.
Изправи се бавно,тя все още не му вярваше и меко казано,още се смееше. Свали сакото си,като погледна към нея:
-Спокойно няма да спя с теб,просто ако изкарам крилата ще си скъсам костюма не искам.
Разкопча си ризата и я метна до сакото,усмихна се,като и намигна и след по малко от две секунди цялата стая се изпълни с бели прошарени пера. Беше избягал за това перата му не бяха изкрящо бели,а и беше доста старичък. Чу се шум на няколко падащи предмети,присви малко крилата бяха доста големи за малката стая:
-Добре,ще ти платя щетите....
Xavier.
Xavier.

Брой мнения : 45
Точки : 207
Join date : 07.05.2013

За мен
Нещо интересно за героя: Има доста съмоличности.

Върнете се в началото Go down

Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/ Empty Re: Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/

Писане by Emma Morgan Вто Май 28, 2013 7:15 pm

Не държеше на доказателство, тъй като не очакваше да получи такова и предполагаше, че само ще направи някоя глупост, но очевидно г-н Старк бе решил, че трябва да й отвори очите. Е … това определено успя да направи, защото Ема огледа доволно полуголото му тяло, като се задържа повече на плоския корем, но побърза да вдигне поглед към очите му, преди да го обидила с това свое държание. Но вместо това, получи едно закачливо намигване, което я накара да се изчерви леко. Огледа отново тялото му, но след няколко секунди вниманието й бе привлечено от нещо друго, което очевидно бе прикрепено към него.
Морган не обърна никакво внимание на предметите, които паднаха, тъй като бе прекалено заета да гледа мъжа пред себе си. Премига объркано и се зачуди какво беше това, което виждаше пред себе си, но скептик като нея не се променяше за няколко секунди, дори и пред подобно доказателство. Не, тя както винаги имаше друго обяснение за нещата, което наистина звучеше логично и може би щеше да бъде вярното пред много хора. Затова и тя тръсна отрицателно глава, като все пак продължи да го зяпа, преди да се изкаже.
- Мисля, че трябва да си сменя лекарствата – каза весело тя и отново се засмя.
Някак си не бе способна да повярва и на собствените си очи. Усещаше увереността му и това, че не я лъжеше, но след като не можеше да повярва в собствената си дарба, с която беше родена, как да повярва на един ангел. Е … искаше или не, щеше да й се наложи, но определено имаше нужда от малко време, може би няколко дена, за да осмисли случилото се.
Emma Morgan
Emma Morgan
Човек с дарба.
Човек с дарба.

Брой мнения : 58
Точки : 217
Join date : 08.05.2013

Върнете се в началото Go down

Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/ Empty Re: Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/

Писане by Xavier. Вто Май 28, 2013 7:44 pm

-Всъщност нямаш нужда от никакви лекарства...
Чу се отново плясък,като от крила и те изчезнаха,шоуто нямаше да продължи дълго,все пак секретарката можеше да влезе,а не искаше още един свидетел,прекалено много ставаха. Взе си ризата и започна да закопчава копчетата:
-Ти имаш дарба,сигурно пиеш лекарства,защото си мислиш,че се побъркваш.
Не пъхна ризата в панталона си,защото трябваше да го разкопчее. За това само облече сакото и метна вратовръзката на врата си:
-Усещаш емоциите на всички,направо като твой. Побърквате,защото не го искаш.
Завъртя очи нормално беше:
-Толкова хапчета пиеш,че дори не усещаш,какво е редно и какво не.
Xavier.
Xavier.

Брой мнения : 45
Точки : 207
Join date : 07.05.2013

За мен
Нещо интересно за героя: Има доста съмоличности.

Върнете се в началото Go down

Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/ Empty Re: Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/

Писане by Emma Morgan Вто Май 28, 2013 8:03 pm

Макар и да беше прав, Ема веднага се намръщи, а може би точно това беше причината. Не й харесваше да е от другата страна, въпреки че бе ходила няколко пъти при свои колеги, преди да се дипломира. Предпочиташе тя да си прави изводите за хората и винаги да е права, тъй като вече бе намерила много грешки в себе си и нямаше нужда някой да й ги повтаря. Но не я притесни толкова това, че знаеше точно какво й беше, колкото че си позволи да й го заяви така смело. Може би самата тя си бе въобразила, че й правеше забележка за лекарствата, но хората са казали – „Гузен негонен бяга”.
- Мислех, че сме тук, за да може аз да анализирам вашето поведение – смъмри го набързо Морган, като се поизправи на мястото си и премина нервно с ръка през лицето си.
Чувстваше се неудобно, но май беше излишно да му казва това. Все още си мислеше, че всичко необяснимо е от лекарствата и дори за момент се зачуди, дали и самия той не бе халюцинация. До сега не й се беше случвало нещо подобно, но тъй като нямаше желание да се случи отново, определено щеше да смени аптеката. Не че това имаше някакво значение – както сам каза, вече бе започнала да се побърква и направо не издържаше. Нищо чудно, че не бе особено емоционален човек. Изпитваше емоциите на всяко същество, което бе прекалено близо до нея и това й беше достатъчно. Трябваше й малко почивка и спокойствие.
- Мисля, че ни стига толкова за днес – отпрати го учтиво тя, тъй като бе успял да я накара да се почувства доста зле … кой знае какво щеше да постигне до края на тези два часа.
Emma Morgan
Emma Morgan
Човек с дарба.
Човек с дарба.

Брой мнения : 58
Точки : 217
Join date : 08.05.2013

Върнете се в началото Go down

Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/ Empty Re: Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/

Писане by Xavier. Вто Май 28, 2013 8:23 pm

-Тъкмо почна да става интересно,а мина само половин час.
Погледна часовника си,за малко,бяха минали по малко от половин час. С това темпо можеше да свърши часовете си чак до година:
-Често само 30 минути,с това темпо ще ме държиш в тая малка кутийка докато не ми окапят крилата. Прекалено стар съм за да си губя времето в малки пространства.
Очите му зашареха по стаята:
-По добре ми подпиши листа,както видя не съм луд,онзи не е човек,не беше гняв,а по скоро мисия която трябваше да свърша. А,и сама виждате,ядосвате се и така няма да я докараме до никъде.
Изправи се,като пъхна телефона си в джоба:
-Както и да е,ще се съглася на обществено полезен труд.
Xavier.
Xavier.

Брой мнения : 45
Точки : 207
Join date : 07.05.2013

За мен
Нещо интересно за героя: Има доста съмоличности.

Върнете се в началото Go down

Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/ Empty Re: Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/

Писане by Emma Morgan Вто Май 28, 2013 8:37 pm

Наистина ли беше по-непоносима от обществено полезния труд? Вече си го представяше с една от онези светлоотразителни жилетки, които раздаваха на чистачите по улиците. Щеше да се върже на костюма му, заедно с подигравките на тинейджърите. Не, злобата точно в момента не й помагаше, защото скапаното хапче май бе спряло да действа и сега Ема бе кълбо от нерви, което всеки момент щеше да се пръсне и да предаде гнева си на някой друг. Най-вероятно щеше да е на индивида пред нея, на който и без това не му липсваше тази емоция, колкото и да отричаше – сама го беше усетила.
- Ако беше помислил малко, преди да действаш, въобще нямаше да ти се налага да идваш тук. Не съм виновна нито за това, нито че се отказваш още на първия половин час, само защото си успял да ме извадиш от кожата ми. Ние хората имаме нужда от малко почивка, така че след като имаш много свободно време, ходи да събираш бирени бутилки и фасове.
Морган отключи шкафчето и му връчи листа, като не го подписа никъде, тъй като нямаше никакво намерение да го прави. Всъщност си мислеше да сметне този половин час за два, тъй като нямаше желание да си удължава времето с него, а той вече бе дошъл днес, но нямаше да му се обяснява и умилква, само за да остане. Все още беше на мнение, че имаше нужда от помощ, но тя не бе психиатър, така че не можеше да задържи никой насила. Всеки влязъл в кабинета й взимаше сам това решение, но очевидно мъжа пред нея бе или много нерешителен, или винаги взимаше грешното решение.
Emma Morgan
Emma Morgan
Човек с дарба.
Човек с дарба.

Брой мнения : 58
Точки : 217
Join date : 08.05.2013

Върнете се в началото Go down

Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/ Empty Re: Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/

Писане by Xavier. Вто Май 28, 2013 9:00 pm

Поклати глава но не взе листа:
-А,е стоях тук 30 минути което си беше,като обществено полезен труд. Все пак отдавна не играя ролята на ангел хранител. Така че ми отчети мижавия половин час,за да мога да дойда утре.
Присви очи,като показа листа.
-Бързам да те оставя да си починеш,остави сама листа на секретарката,трябва да ме докладва,че съм бил тук.
Усмихна се за част от секундата,закопча сакото си и тръгна към вратата:
-До утре тогава...
Погледна към часовника:
-Към 5,ще долетя тук...
Засмя се и излезе от стаята.
Xavier.
Xavier.

Брой мнения : 45
Точки : 207
Join date : 07.05.2013

За мен
Нещо интересно за героя: Има доста съмоличности.

Върнете се в началото Go down

Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/ Empty Re: Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/

Писане by Emma Morgan Вто Май 28, 2013 9:30 pm

Не знаеше дали да се радва, че го беше разубедила или да плаче, че щеше да прекара още дълго време с него. Но което и да избереше, определено имаше нужда от почивка, затова след като прибра листа обратно на мястото му, се обади на секретарката си и я помоли да отмени срещите й до края на деня. Щеше да се прибере и да си легне, макар че я мъчеше безсъние. Да, и за това взимаше хапчета, но този път възнамеряваше да се мъчи с въртене в леглото докато не се унесе, защото очевидно лекарствата, които взимаше, имаха доста лоши странични ефекти.

***
Ема отпи от кафето си и погледна към часовника, като видя че беше време за новия й любимец. Този път се беше подготвила и тъй като закона не я ограничаваше много, на малката масичка срещу дивана имаше чаша уиски. Беше запомнила всяка негова дума, като се надяваше и тази да е истина, а не плод на въображението й, тъй като щеше да пробва различен подход. Нямаше нищо в малко добро държание и приятелски разговор, които можеха да доведат до много по-добри резултати, от постигнатите вчера. До никъде не бяха стигнали, най-вече след като тя самата откачи, което не бе никак професионално от нейна страна. Вярно, че с какъвто се събереш, такъв ставаш, но все пак трябваше да си запази разсъдъка, ако искаше да запази и работата си.
Emma Morgan
Emma Morgan
Човек с дарба.
Човек с дарба.

Брой мнения : 58
Точки : 217
Join date : 08.05.2013

Върнете се в началото Go down

Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/ Empty Re: Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/

Писане by Xavier. Вто Май 28, 2013 9:42 pm

Точно в 5 дори без няколко минути се намираше в кабинета,поздрави секретарката и влезе вътре. Поздрави учтиво за здравей или по скоро за добър ден,като се усмихна още повече,когато видя уискито на масичката:
-Така е супер,радвам се че сте се досетили.
Настани се на дивана,като разкопча сакото си. Този път беше далеч по добронамерен и щеше да се опита да не е толкова съркастичен или пък заядлив. Протегна се към масата и отпи една глътка. Е,не е като онова,което пиеше но то струваше няколко хиледарки,така че нямаше как да купи такова:
-Добро е но ще ви подаря една бутилка от моето.
Облиза устните си и се наведе за да остави чашата на масата:
-За какво ще си говорим днес?
Оправи ръкава на ризата си,като пооправи сакото си.
Xavier.
Xavier.

Брой мнения : 45
Точки : 207
Join date : 07.05.2013

За мен
Нещо интересно за героя: Има доста съмоличности.

Върнете се в началото Go down

Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/ Empty Re: Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/

Писане by Emma Morgan Вто Май 28, 2013 10:01 pm

Нямаше как да не се зарадва на реакцията му, която въпреки критиката беше доста добра. Очевидно предпочиташе по-скъпо уиски, но за жалост тя не изкарваше достатъчно пари, за да си го позволи. Все още погасяваше студентския си заем, който бе покрил цялото образование, а то не беше никак евтино. Наема на офиса и апартамента й също не беше лек, а всичко останало просто заминаваше покрай нормалните разходи като храна, дрехи и тук таме някое удоволствие. ако ставаше въпрос за питиета, не пиеше сама вкъщи, а рядко плащаше сметка в някой бар, независимо дали излизаше с приятелки или с друга цел.
- Тогава ще приготвя две чаши за утре – отговори закачливо Ема, като му смигна, а след това отговори на въпроса му – Не можах да заспя снощи и докато си лежах осъзнах, че дори не знам с какво се занимаваш, а работата говори доста за самите хора.
В главата й не звучеше толкова странно, когато му казваше, че е лежала цяла вечер в леглото и си е мислила за него, но какво да се прави, вече беше хвърлила камъка. А и въпреки, че все още продължаваше да си мисли, че е било халюцинация, спомена за полуголото му тяло се появи не веднъж в съзнанието й. А и тези криле, въпреки че бяха странни, придаваха някакъв перверзен вид на цялата тази картинка. Ама и тя си беше една … да гледа на ангелите като на сексуални обекти. Е … ако всички приличаха на него и маха такива тела, то определено щеше да стане вярваща, само и само за да отиде в Рая.
Emma Morgan
Emma Morgan
Човек с дарба.
Човек с дарба.

Брой мнения : 58
Точки : 217
Join date : 08.05.2013

Върнете се в началото Go down

Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/ Empty Re: Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/

Писане by Xavier. Вто Май 28, 2013 10:43 pm

-Въртяла си се и си мислила за мен,чувствам се ужасно полъскан.
Погали вратовръзката си,като се усмихна леко дяволито. Това си беше наистина го лъскаеше и то доста. Една секси мацка да си мислеше за него докато е в леглото. Тръсна глава,за да изгони мислите си за голото и тяло и как се докосваше по мисли за него. Прокашля се и с нормален глас каза:
-През годините се занимавам с доста неща но сега се съм шев на фирма,която създава компютри,компютърни програми и други подобни. Държа дялове на още няколко фирми но всичко това е за да мога да помагам на хората.
Преди да бе попитала това:
-Нали ти разправях,за безнаказаните злодей,който полицията пуска. Аз се грижа за тези копелета,като предварително проучвам нещата,аз съм ангел и не е нужно дълго да проучвам нещата. Все някой ангел изпява нещата. Пример ти давам съвсем скорошен.
Отпи една голяма глътка,за да може да преглътне нещата:
-16 годишно момиче се прибира от училище. Съмнителния тип вижда момичето и го примамва да се качи в колата,като казва че познава родителите и. Тя не се съгласява но той я дърпа в колата. Завежда я извън града под моста,като я насилва и я захвърля,като ненужен предмет. Намира я един клошар,който веднага търси помощ. Взимат я в болницата и в безсъзнание,нямало шанс да оцелее,заради множеството тежки увреждания. С бъбречни увреждания и чакаше за трансплантация. Родителите се опитали да го осъдят но понеже имал връзки и пари дори не го задържат и се подигравал на родителите. Те се обърнаха към мен и аз се погрижих за момичето,като поех лечението му но понаказах гадината,като докарах бизнеса му до фалит,развалих връзките му и го вкарах в затвора,като не покрих слуха за това,което е направил,а в затвора наказват такива като него доста жестоко.
Xavier.
Xavier.

Брой мнения : 45
Точки : 207
Join date : 07.05.2013

За мен
Нещо интересно за героя: Има доста съмоличности.

Върнете се в началото Go down

Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/ Empty Re: Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/

Писане by Emma Morgan Вто Май 28, 2013 10:57 pm

Добре, очевидно представянето за ангел беше истинско, но тъй като си беше развързал езика, Ема реши да се абстрахира от този факт и да се вслуша в историята му. Беше наистина трогателно и я накара да се замисли що за човек е мъжа пред нея, който хем трупаше плюсчета за добро държание, хем получаваше и минусчета за смахнати представяния. Какво да се прави, трябваше и нашето момиче да е ощетено от някъде и очевидно малките гърди не бяха достатъчни, та Господ бе решил да я лиши от въображение и вяра. Но пък за сметка на това не спираше да вярва в доброто в хората, за което й напомняше Старк.
- Имаш власт, пари и възможности … не си ли се замислял да станеш съдия или нещо от сорта, където ще можеш да помагаш на хората, без да бъде незаконно и тн.
Нямаше нищо незаконно в това да осигури нечий фалит и да развали връзките му … разбира се, зависи и как го правеше. Но все пак, нямаше ли да му е по-лесно, ако просто оправеше нещата от вътре, а не след това да се занимава с вече нарасналия проблем. Друг беше въпроса, че там не пускаха луди, а ако зависеше от нея, никога нямаше да подпише документ, който да твърди, че е напълно с всичкия си. Самата тя бе започнала да откача покрай него и все пак беше нещо като добър слушател, който дава съвети и насоки. Не беше лекар, макар и да имаше такава диплома. Просто нямаше желание да се занимава с психично болни всеки ден, затова и се насочи към тази професия, където работеше със здрави хора, които имат повече проблеми и от време на време с някой, с установено заболяване, но нищо сериозно. Занимаваше се повече с деца в депресия.
Emma Morgan
Emma Morgan
Човек с дарба.
Човек с дарба.

Брой мнения : 58
Точки : 217
Join date : 08.05.2013

Върнете се в началото Go down

Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/ Empty Re: Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/

Писане by Xavier. Вто Май 28, 2013 11:11 pm

Засмя се,това беше ужасно налудничева идея:
-Мислиш ли че мога да изкарам цял ден на едно място и да слушам големите пледоарии на тъпите адвокати и те не са стока,всичко от тях идва,ако си вършеха работата съвестно нямаше да защитават измет.
Отново нова глътка,не пиеше бързо но въпреки това си понамаляваше постепенно:
-Не по лесно ми от тази позиция,а като съдия не мога да помагам да хората,трябва да съм безпристрастен,а аз не съм такъв,когато видя някой с наглото си поведение не мога да се държа спокойно.
Прозя се малко,доста му бе скучно и малко му се спеше,не можеше да копунясва и за това прекара пред глупава видео игра:
-Едва ще издържа тук 2 часа,камоли 12.
Xavier.
Xavier.

Брой мнения : 45
Точки : 207
Join date : 07.05.2013

За мен
Нещо интересно за героя: Има доста съмоличности.

Върнете се в началото Go down

Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/ Empty Re: Кабинетът на Ема Морган /из офисите на поседния етаж/

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите